شاید پرسش بسیار عجیبی باشد که تور مشهد زمینی را انتخاب می‌کنید یا هوایی را. شاید اصلا کسی بگوید رفتن به مشهد با قطار بهترین گزینه است. اما من می‌گویم اگر می‌خواهید از غوره حلوا بگیرید، کمی شکیبا باشید. بگذارید استدلال‌هایم را مطرح کنم و در پایان اگر نقدی به آن‌ها وارد بود با دیده‌ی منت می‌پذیرم. پس واقعا کدام بهتر تور مشهد زمینی یا هوایی؟

فاکتور زمان در تعیین تور مشهد

تور مشهد

مسلما وقتی حرف از تفاوت تور هوایی و زمینی می‌شود، کوتاه یا بلند شدن بازه‌ی زمانی سفر و یا مصادف شدن با روزهای تعطیل و مناسبت‌ها، از مهم‌ترین عواملی است که تصمیم خانواده‌ها را در سفر به مشهد سمت‌وسو می‌دهد. اما من می‌خواهم بگویم در هر دو مورد، تور مشهد لحظه آخری را در اولویت قرار دهید. مثلا در مورد تور مشهد زمینی، حداقل باید دو تا سه روز، از کار خود دوری کنید و مرخص شوید. پس چه بهتر که به جای اینکه در ایام تعطیل که قیمت تورهای مشهد چندین‌برابر می‌شود، منتظر به تور انداختن تورهای لحظه آخری باشید تا پول کمتری از جیب خود خارج کنید. با این کار، مثلا اگر شما کارمند باشید، شاید دو روز بیشتر مرخصی بگیرید اما پولی که صرفه‌جویی کرده‌اید، از حقوق آن دو روز هم فراتر می‌رود. در مورد تور هوایی مشهد هم، شاید این دو روز مرخصی بیشتر نیز نیاز نباشد و شما بتوانید با پول یک تور زمینی در روزهای شلوغ مشهد، یک تور هوایی با امکانات بهتر و مشهدِ خلوت‌تر رزرو کنید.  

قیمت تور مشهد؛ بحث تمام‌نشدنی مسافران

رقابتی که در قیمت‌گذاری تور مشهد به چشم می‌خورد، در بین دوندگان دوی 100 متر هم دیده نمی‌شود. همه‌ی آژانس‌های مسافرتی در تلاشند که اعداد را در نگاه مسافران، کمتر و کمتر تصویر کنند و از این طریق، رگ خواب زائران مشهد را به چنگ آورند. همه‌ی ما در تصمیم‌گیری قیمت را سهیم می‌کنیم و دروغ است اگر بگوییم از مسافرت ارزان‌تر بدمان می‌آید. اگر این نکته را قبول دارید، چه در انتخاب تور مشهد هوایی و چه زمینی، تورهای لحظه آخری، فاکتور قیمت را به پایین‌ترین حد خود می‌رسانند و از این نظر، مسافران هستند که سود اصلی را در چنین سفرهایی می‌کنند. اینجا آن غوره ساختن از حلوا را به وضوح مشاهده می‌کنید. چون من قصد ندارم بگویم از بین تور زمینی و هوایی، یکی را انتخاب کنید، بلکه می‌خواهم برای هردو، به شما راهکارهای زیرکانه‌تری بدهم.

هتل و امکانات تور مشهد

در این مورد می‌توانم بگویم که تور مشهد هوایی جلوتر از زمینی است. چون تورهای هوایی قیمت بالاتری دارند و به همین دلیل نیز از نظر کیفیت هتل و امکانات، در نبرد با تور زمینی، برنده هستند. اما با این حال برخی از سایت‌های گردشگری، انتخاب هتل را به عهده‌ی مسافر می‌گذارند و به او انتخاب‌های متعددی می‌دهند که براساس بودجه‌ی سفر و صلاح‌دید خود، هتل را انتخاب کند.

اگر از نظر ایمنی، فکر می‌کنید که تور مشهد هوایی، ریسک بالاتری دارد، باید عرض کنم که کاملا برعکس است. ریسک مسافرت‌های جاده‌ای بسیار بیشتر است و سفر با هواپیما، کمترین تلفات را دارد. دقت کنید که شاید در یک سال، شاهد سقوط یک هواپیما هم نباشیم. اما تصادفات جاده‌ای آمار بیشتری را ثبت کرده است. پس در مجموع، در این مورد فکر می‌کنم که تور مشهد هوایی شایستگی بیشتری از خود نشان داده است و می‌تواند در مقام بالاتری قرار گیرد.

صحبت‌های من تکمیل شد. حالا اگر می‌خواهید به حرف‌های من خرده بگیرید، صفحه کلید در اختیار شماست.

تور مشهد ارزان تور ,مشهد ,هوایی ,زمینی ,قیمت ,شاید ,تور مشهد ,را در ,که تور ,را به ,تور هواییمنبع

3 اشتباه مهلک در انتخاب تور مشهد

تور مشهد باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

تور مشهد زمینی بهتر است یا هوایی؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

فروش انواع کتابخانه مدرسه ی شاد من فروشگاه رمان و داستان های ترسناک cakenet فروش تردمیل ارزان مشاوره کودک سعادت آباد دانلود فایل كلاس علوم تجربى (درسى و غير درسى) علم آموزی